Par mums

Par SIA "Tiropa"

80+ automašīnu

80+
automašīnu

Mūsu autoparkā ir vairāk nekā 80 transporta vienību.

100+ darbinieku

100+
darbinieku

Pie mums strādā vairāk nekā 100 profesionālu, pieredzējušu un kompetentu darbinieku.

18 gadu tirgū

Jau
18 gadu tirgū

Esam izturīgi – tirgū jau 18 gadus (kopš 1997. gada)!

Transics sekošana

Transics
sekošana

Visas mūsu automašīnas ir aprīkotas ar profesionālu sekošanas sistēmu.

Euro 5/ 6 standarts

Euro 5 / 6
standarts

Visas mūsu automašīnas atbilst Euro-5 un Euro-6 standartiem.

Uzņēmums „Tiropa” starptautisko kravas pārvadājumu tirgū darbojas jau kopš 1997. gada, būdams jau kopš savas dibināšanas brīža Latvijas automobiļu asociācijas „Latvijas auto” pilnvērtīgs loceklis, bet kopš 1998. gada – „Latvijas kravas ekspeditoru asociācija” loceklis.

Mūsu kompānijas galvenais darbības virziens – kombinēto kravu pārvadājumi no Baltijas valstīm uz Eiropu un atpakaļ. Mēs veicam kravu pārvadājumus pa Eiropu, aptverot teritoriju no Spānijas un Itālijas dienvidiem līdz Krievijas tālo austrumu robežām.

Kravas, ko pārvadā mūsu kompānija, obligātā kārtā tiek apdrošinātas atbilstoši CMR atbildības ietvariem, šajā nolūkā mēs esam noslēguši kontraktu ar franču apdrošināšanas sabiedrību ”Goupama Transport”.

Apdrošināšanas limits ir:

  • Viena gadījuma apdrošināšana – EUR 600 000;
  • Limits firmai – EUR1 200 000.
Apskatīt CMR apdrošināšanas polisi [PDF]

Nepieciešamības gadījumā vai arī pēc klienta vēlēšanās var veikt kravas papildus apdrošināšanu.

Savas pietiekami ilgstošās darbības periodā, būdama autopārvadājumu tirgus dalībniece, kompānija „Tiropa” ir sasniegusi diezgan labus rezultātus – līdz deviņiem tūkstošiem kravas pārvadājumu un vairāk kā četrsimts apmierinātu klientu gadā. Šajā laikā mēs esam saņēmuši milzum daudz pozitīvu atsauksmju, bet mūsu patstāvīgie klienti jau ir pārliecinājušies par mūsu kompetenci.

Mēs garantējam ērtības, ātru un kvalitatīvu darbu izpildi! Mēs ar prieku gaidīsim jaunus klientus cerībā uz turpmāku ilgstošu un veiksmīgu sadarbību!