Aktualitātes

2016. gada aktualitātes

07.05.2016

"Tiropa", SIA

SIA “Tiropa” puiši piedalījās starptautiskajā izturības skrējienā „DNB Stipro skrējiens”, kas norisinājās sporta kompleksā “Zelta Zirgs”. Pārvarot vairākus desmitus
mākslīgi un dabīgi radītus šķēršļus, skrienot pa dubļiem un ūdeni, pārbaudīja savus spēkus un fizisko formu. Rezultātā tika gūtas pozitīvas emocijas un stiprināta komandas sadarbība.

2015. gada aktualitātes

16.11.2015

"Tiropa", SIA

Šajā nedēļas nogalē Ozolnieku Sporta centrā norisināsies trīs spēles divās Latvijas volejbola līgās – divas BALTIJAS līgā un viena NACIONĀLĀS līgas 2. divīzijā.

Lasīt vairāk

16.11.2015

"Tiropa", SIA

Šodien Ozolnieku Sporta Centrs zālē VK Ozolnieki aizvadīja mājas spēli pret līgas jaunpienācējiem Jēkabpils Juniori.

Lasīt vairāk

01.10.2015

"Tiropa", SIA

Pasaules kausa rollerslēpošanā 2015./2016.gada sezonas kopvērtējumā augstās vietās tikuši Latvijas pārstāvji, iekļūstot divas reizes desmitniekā – vienu individuālajā, bet otru valstu ieskaitē. Junioriem no 65 dalībniekiem septītais labākais sezonas garumā ir Indulis Bikše (SS “Arkādija”), bet no 19 valstīm, ļoti sīvā cīņā par dažiem punktiem apsteidzot Vāciju, Latvijas komanda ieņēma atzīstamo sesto vietu.

Lasīt vairāk

27.09.2015

"Tiropa", SIA

Otrajā sacensību dienā Siguldas aktīvās atpūtas un sporta trasē, lai arī pienāca klāt pāris rollerslēpotāju, dalībnieku skaits palika nemainīgs, jo daži pēc sestdienas sprinta svētdien distancē nestartēja, tādējādi zaudējot arī iespēju tikt pie kopvērtējuma balvām, ko piešķīra pirmajam trijniekam pēc iegūtajām vietām abu sacensību dienu kopsummā. Uzvarētāji saņēma vērtīgas ”Fischer” balvas, bet pārējie godalgoto vietu ieguvēji no citiem sacensību atbalstītājiem.

Lasīt vairāk