Trīs spēles divās dienās

16.11.2015

Šajā nedēļas nogalē Ozolnieku Sporta centrā norisināsies trīs spēles divās Latvijas volejbola līgās – divas BALTIJAS līgā un viena NACIONĀLĀS līgas 2. divīzijā.

Sestdien, 7. novembrī plkst. 18:00 BALTIJAS līgas ietvaros VK Poliurs/Ozolnieki uzņems Igaunijas klubu TTU. VK Poliurs/Ozolnieki šogad ir aizvadījuši tikai vienu spēli, kurā guva negaidīti pārliecinošu uzvaru pār VK Biolars/Jelgava. Savukārt pretinieku komanda TTU šajā sezonā aizvadījusi divas spēles, no kurām viens zaudējums Selver Tallinn komandai ar 1:3 un viena uzvara ar 3:1 pret Jarvamaa VK.

Svētdien, 8. novembrī plkst. 12:00 volejbola dienu sāks NACIONĀLĀS līgas 2. divīzija ar komandu VK Ozolnieki. Ozolnieki savā laukumā uzņems Madonas volejbolistus. Madonas komanda šo sezonu ir uzsākuši izcili – četras spēles, četras uzvaras un visas uzvaras ar 3:0.

VK Ozolnieki līdz šim visas sešas spēles aizvadīja izbraukumā no kurām piecās ir gūtas uzvaras. Beidzot Ozolnieki varēs priecēt savus fanus un atbalstītājus ar pēc kārtas sešām mājas spēlēm.

Nākošā 8. novembra spēle sāksies plkst. 16:00, kad otro dienu pēc kārtas spēles VK Poliurs/Ozolnieki. Šoreiz viņi uzņems Parnu VK komandu. Līdz šim Parnu VK komanda ver lepoties ar divām 3:0 uzvarētām spēlēm pret Jarvamaa VK un Selver Tallinn.

Dosimies visi šajās brīvdienās uz Ozolnieku Sporta centra zāli un atbalstīsim komandas!

Avots: http://www.ozi-volejbols.lv/

Pastāsti draugiem!