Sadarbības partneri

Plašs pakalpojumu klāsts, ko sniedz uzņēmums SIA "Tiropa", precīza un laicīga savu pienākumu veikšana, jebkuras kravas drošība, kravu pārvadājumu plašais ģeogrāfiskais teritorijas aptvērums nebūtu realizējams bez sadarbības partneru palīdzības. Uzņēmuma partneri – vadošās Eiropas un Krievijas uzņēmumi, kuru darbības sfēras un intereses saistās ar autopārvadājumiem. Tie sniedz kravu glabāšanas pakalpojumus, kravu apdrošināšanas pakalpojumus, palīdz uzņēmumam SIA "Tiropa" īstenot kravu pārvadājumus no Latvijas un pārējām Baltijas valstīm uz Krieviju un pa visu kontinentu.

Uzņēmuma SIA "Tiropa" partneru skaitā ir:

Domenikss

Domenikss

Domenikss ir Daimler Mercedes-Benz ģenerālpārstāvis Latvijā, kas savas darbības laikā kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem Latvijā automobiļu tirdzniecības un pēcpārdošanas jomā.

Groupama

Groupama

Tā ir svarīgākā apdrošināšanas kompānija, somu „Sampo” filiāle. Bez visa cita kompānija sniedz arī kravu apdrošināšanas pakalpojumus.

mapon

Mapon

Latvijas kompānija, autotransportu parku kontroles un vadības sistēmu izstrādātājs un instalētājs. Sadarbība ar kompāniju jau ilgst kopš 2007. gada.

SIA ''Merkurs-Rigante''

SIA "Merkurs-Rigante"

Latvijas kompānija, LAFF locekle, sniedz visdažādākā rakstura kravu uzglabāšanas pakalpojumus. Labi organizēta darba sistēma, milzīga termināla platība, kvalificēti darbinieki – SIA "Merkurs-Rigante" parūpēsies par ideālu uzglabāšanas apstākļu nodrošināšanu klientu kravām.

IF

IF

Ar IF mēs sadarbojamies kopš 2004 gada. Izmantojam KASKO un Dzīvības apdrošināšanas pakalpojumus. If ir vadošā riska apdrošināšanas sabiedrība Ziemeļeiropā un viena no vadošajām Baltijā. Uzņēmumā strādā ap 6400 darbinieku, kuri apkalpo ap 3,6 miljonus klientu Ziemeļvalstīs un Baltijā. If Baltijā darbojas ar vienu zīmolu, piedāvājot daudzveidīgus apdrošināšanas risinājumus privātajiem un korporatīvajiem klientiem.

Veiksmīga Sadarbība ar SIA "Tiropa", ilgst kopš 2004 gada.